Annetus pangalingi kaudu

Vali summa:

Annetustelefon

900 1770 (kõne hind on 10 eurot)
Annetamiseks kuula kõne lõpuni.

Keskinenid on eesti-soome misjonäripere, kes on varem teeninud Siberis Omskis ja teinud Tartus venekeelset tööd. EELK läkitusel koostöös Soome Rahvamisjoniga teenivad Keskinenid Ingeri kiriku alluvuses Peterburi Jaani kogudust ning ümbruskonna eestlasi. Hannu teenib kogudust diakonina, Liliann teeb lastetööd ja õpetab eesti keelt. Koos peavad nad leeritunde, juhivad vestlusringe ning teevad kodukülastusi.
Valmistame saates traditsionaalselt kirikukohvi kõrvale pakutavaid suitsujuustusaiu.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning räägime misjonist ka igapäevaelu võtmes.

Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt."

  • Esimene saade: 4. mai 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 5
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti