Annetus pangalingi kaudu

Vali summa:

Annetustelefon

900 1770 (kõne hind on 10 eurot)
Annetamiseks kuula kõne lõpuni.

Nele ja tema ameeriklasest abikaasa Francis Borchardt on koos tütarde Alexandra ja Sophiaga 2011. aastast Soome Misjoniseltsi lähetusel Hongkongis. Nele on pastor ning rajas 2015. a sügisel Hongkongi Luterlikku Kirikusse immigrantide tööle keskenduva inglisekeelse koguduse. Franchis on Hongkongi Luterliku Teoloogilise seminari Vana Testamendi professor. Valmistame saates maitsvat kanasuppi, Hongkongi moodi.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning räägime misjonist ka igapäevaelu võtmes.

Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt."

  • Esimene saade: 6. apr. 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 4
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti