India üle miljardi kasvanud elanikkonna keskel elamine toob esile mitmeid väljakutseid. Tallinna UT Kristlik Kogudus otsib Stanislav Lomunovi eestvedamisel toetajaid 2009. a asutatud Sathupally lastekodule, kus on hetkel 28 last. Kohalik kirik on valmis võtma rohkem lapsi, kuid selleks on neil vaja osta maad ja ehitada uus maja. Saates tutvustatakse lähemalt Lomunovide misjonitööd Indias ning õpetatakse valmistatama indiapärast hyderabadi kana.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning räägime misjonist ka igapäevaelu võtmes.

Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt."

  • Esimene saade: 5. okt. 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 10
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti