Meist: ajalugu

Eestikeelse kristliku telekanali sünnilugu on seotud Soomes tegutseva kanaliga Taivas TV7, mis sai alguse aastal 2003. Kanali tegevdirektor, endine kommunikatsiooninõunik Martti Ojares sai Jumala käest tugeva visiooni kristliku telekanali alustamise kohta. Kutse tuli ootamatult – kõigest mõni nädal pärast pensionile jäämist. Nad võtsid ette ususammu ja alustasid esimese kristliku telekanaliga Soomes.

Tänaseks tegutseb TV7 Group meediamaja nime all viis telekanalit – soomekeelne Taivas TV7 ja noortele suunatud TV7 Plus, eestikeelne Taevas TV7, rootsikeelne Himlen TV7 ja venekeelne Nebesa TV7. Tööd tehakse erinevates stuudiotes ja toimetustes Soomes, Eestis, Ukrainas ja Iisraelis.

Taevas TV7 on hetkel ainus eestikeelne kristlik telekanal, mis loodi 2009. aastal. Kõik Taevas TV7 saated on eestikeelsed  või eestikeelse tõlkega ning telekanal on leitav Telia, Elisa, STV, Telseti, Uue Programmi ja Levikomi digivõrkudest. 

Taevas TV7 väärtused

Meie väärtused põhinevad Jumala Sõnal ehk Piiblil. Jumal on loonud meid siia maailma, et oleksime üksteist toetav võrgustik, kus mitte keegi ei tunne end üksi.

Taevas TV7 visioon

Eesmärgiks on edastada head sõnumit Jeesusest Kristusest kõikidele eesti inimestele.  Soovime olla ühine platvorm kõikidele kristlastele ja konfessioonidele Eestis ning lisada kristlaste usuelule värskust. Peame väga oluliseks jagada Looja armastust ka neile, kes Teda veel ei tunne. 

Taevas TV7 missioon

Pakume hariva sisuga eestikeelseid või eestikeelse tõlkega kristlikke saateid, et toetada inimeste vaimulikku kasvu.

Meist: programm

Edastame mitmekülgset saateprogrammi kogu perele. Taevas TV7-st saab vaadata laias valikus välismaiseid saateid kui ka Eestis toodetud saateid.  Saatekavast erinevaid laste-, noorte-, suhete -ja psühholoogiaalaseid saateid, muusikasaateid, õpetuslikke saateid ajaloost, kultuurist, erinevatest maadest ja rahvastest, filmid ja palju muud põnevat. Saateid näeb telerist, veebilehelt ja mobiilirakendusest. TV7 arhiivist leiad 14 000 saadet, mida avastada.

 

Taevas TV7 tulevik

Telekanali rahastamine põhineb peamiselt vabatahtlikel annetustel. Annetusi vajame igapäevase töö jätkamiseks ning telekanali arendamiseks, sh. soovime rohkem Eestis toodetud saateid teieni tuua. Taevas TV7 on liitunud Hea annetaja tavaga ning on alates 1.11.2022 tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirjas.

Soovid panustada kristliku telekanali tulevikku? Kutsume kõiki eesti kristlasi hakkama püsitoetajaks SIIN!