TV7 on liitunud “Hea annetaja tavaga”, sest soovime, et info annetamise kohta oleks võimalikult läbipaistev ja kergesti leitav. Meie annetajad saavad kindlad olla, et nende toetused on heades kätes. 

 

 

Taevas TV7 eesmärgid

Taevas TV7 on  2009. aastal loodud eestikeelne kristlik telekanal, kelle eesmärgiks on jagada head sõnumit Jeesusest Kristusest. Pakume oma saadete läbi vaatajatele vaimulikku tuge ja julgustust, aitame leida lootust, uut sihti ja lahendusi päris elu probleemidele. Soovime oma saadetega tuua värskust kristlaste usuelule ning jagada Taevase Isa armastust ka neile, kes Teda veel ei tunne. Meie saatekavas on inspireerivad kogemuslood ja huvitavad intervjuud, arutlus- ja õpetussaated, jumalateenistused, palvesaated, muusikasaated, filmid, toredad saated lastele ja noortele.

Taevas TV7 kulud

Taevas TV7 saab oma tööd teha tänu Eesti inimeste lahketele annetustele.  Teie toetus läheb võõrkeelsete saadete tõlkimiseks, uute eestikeelsete saadete tootmiseks, telekanali turundamiseks, töötasudeks, kontori ja stuudio ülalpidamiskuludeks ning tööseadmete soetamiseks. Igakuised suurimad kulud on üldjoontes järgmised: palgakulu – 83% ning ligikaudu 15% on kontori ja stuudio ülalpidamiskulud.

Annetamisega seotud maksud

Taevas TV7 on alates 1.11.2022 tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirjas. 

Taevas TV7 dokumendid

MTÜ Taevas TV7 põhikiri ja majandusaasta aruanded on leitavad siit.