Annetus pangalingi kaudu

Vali summa:

Annetustelefon

900 1770 (kõne hind on 10 eurot)
Annetamiseks kuula kõne lõpuni.

Bosnia ja Hertsegoviina

Eelmisel aastal tähistati Bosnia ja Hertsegoviinas Bihaći linnas 20 aasta möödumist Organisatsioon Mobilisatsiooni töö algusest ning 15 aasta möödumist esimesest ristimisteenistusest. Kohalik misjonär Jael Puusaag on töötanud Bosnias alates aastast 2000. Tema töö hõlmab kodukülastusi, piiblitunde, koguduse elu ja humanitaarabi projektide korraldamist. Bihaći kogudus koosneb kohalikest kristlastest ja teistest kultuuridest pärit töötegijatest.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning räägime misjonist ka igapäevaelu võtmes.

Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt."

  • Esimene saade: 2. sept. 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 7
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti