Annetus pangalingi kaudu

Vali summa:

Annetustelefon

900 1770 (kõne hind on 10 eurot)
Annetamiseks kuula kõne lõpuni.

MTÜ Damota toetab eestlaste kaasabil Lõuna-Etioopias asuva Soddo linna vähekindlustatud laste haridusteed. Lisaks kooli õppemaksu tasumisele soetatakse lastele ka koolivorme, jalanõusid, kotte ning õppevahendeid. Viimase jaoks on kogunud toetust ka Kopli Kunstigümnaasiumi õpilased. Saates küpsetatakse torowat ehk kanakastet, mis on Etioopia olulisim piduroog, mille järgi hinnatakse perenaise oskusi köögis ning mida süüakse kõigil tähtsaimatel pidudel.

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning räägime misjonist ka igapäevaelu võtmes.

Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt."

  • Esimene saade: 2. märts 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 3
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti