Vabaks sügavast ärevusest ja läbimurded innovatsioonis - Nathan Metsala

Nathan on õppinud arvutitehnikat ja robootika inseneeriat ning tegutseb täna Robotexi tegevjuhina ja IT-arendajana. Hetkel on Nathan ka Valguse Tee Vabakoguduse diakon ja juhatuse liige. Ometi oli Nathan noorena Jumalast kaugel ja võitles varasemalt tõsiste vaimse tervise häiretega nagu agorafoobia, ärevus, paanikahood. Kuidas ta leidis nendest lõpliku väljapääsu? Kust saab noor mees igapäevaselt jõudu ja tarkust, et jõuda läbimurreteni tehnoloogia valdkonnas ja isiklikus elus?

Meistri töökojas

Meestesaade, kus oma lugusid jagavad mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

Ajal, mil sooline identiteet on sattunud enneolematu rünnaku ohvriks, soovib Jumal eriliselt esile tõsta meeste rolli meie peredes ja ühiskonnas. Saates jagavad oma lugusid mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

  • Esimene saade: 17. nov. 2023, Taevas TV7
  • Osa number: 7
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti