Kanepisõltuvusest, vangistusest meeleparanduseni - Andres Kumel

Andres Kumeli tunnistus on justkui kadunud poja lugu. Kuigi mees otsustas nooruspõlves saada ristitud, tüüris ta oma eluga Jumalast väga kaugele. Oma radadel käimine viis tõsise kanepisõltuvuse, tervise halvenemise ja vangistusteni. Tänaseks õnnelikult abielus pereisa Andres on ääretult tänulik, et politsei teda kinni võttis. 2-kuuline vangistus oli kui pöördepunkt, mis tõi meeleparanduse ja uue suuna. Mees koges vanglas olles Jumala ligiolu ning nägi mitmeid ilmutusi Jumalalt, millest üks oli tulla kunagi TV7-sse oma tunnistust jagama. Missugused müüdid levivad kanepi kohta ja miks need ei päde? Missugune on Andrese sõnum kõigile, kes mõtlevad mõneks ajaks Jumalast eemale minna?

Meistri töökojas

Meestesaade, kus oma lugusid jagavad mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

Ajal, mil sooline identiteet on sattunud enneolematu rünnaku ohvriks, soovib Jumal eriliselt esile tõsta meeste rolli meie peredes ja ühiskonnas. Saates jagavad oma lugusid mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

  • Esimene saade: 17. mai 2024, Taevas TV7
  • Osa number: 33
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti