Endise elupõletaja üleloomulik pöördepunkt - Jaan Lorens

Keerulise taustaga Jaan Lorens oli elupõletaja, kellele ei meeldinud oma eluga mitte midagi asjalikku peale hakata. Sõbrad ei kujutanud ette, et sellisel "luuseril" võiks kunagi olla oma pere, kodu ja töö. Palju haiget saanud Jaani ema viimane lootus oli poja otsus minna Austraaliasse.
Teekond Austraalias jätkus elupõletamisega, kuid võttis elumuutva pöörde. Mis andis sellisele elupõletajale totaalselt uue suuna? Jaan jagab oma värvikat lugu ja üleloomulikke kogemusi ning räägib meeseeskujude mõjust, perepea rollist, pastoritööst Rae koguduses ja paljust muust.

Meistri töökojas

Meestesaade, kus oma lugusid jagavad mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

Ajal, mil sooline identiteet on sattunud enneolematu rünnaku ohvriks, soovib Jumal eriliselt esile tõsta meeste rolli meie peredes ja ühiskonnas. Saates jagavad oma lugusid mehed, kelle elu on kui materjal Jumala töölaual. Töö tulemus sõltub paljuski sellest, kuidas lubame Jumalal oma elu vormida. Vestlusi külalistega juhivad Karl Känd ja Vaido Palmik.

  • Esimene saade: 7. juuni 2024, Taevas TV7
  • Osa number: 36
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti