Annetus pangalingi kaudu

Vali summa:

Annetustelefon

900 1770 (kõne hind on 10 eurot)
Annetamiseks kuula kõne lõpuni.

Tugev ja kaunis

Milline on Jumalale meelepärane elu ja kuidas kasvada vaimselt? Tomi räägib, mis teeb inimese tõeliselt ilusaks ja tugevaks, tuues ka välja mitmed eksiarvamused, nagu näiteks, et kristlasena ei tohi välimuselt hea välja näha.

Koloslaste 3:5-13: "Sellepärast surmake oma maapealsed liikmed: hoorus, roppus, kired, pahad himud ja ahnus, mis on ebajumalateenistus; nende pärast tuleb Jumala viha; nende sees käisite muiste ka teie, kui elasite neis. Ent nüüd jätke teiegi maha see kõik: viha, ärritatavus, kurjus, pilkamine, ropud sõnad oma suust. Ärge rääkige valet üksteisest, sest te olete endid lahti riietanud vanast inimesest tema tegudega, ja olete riietunud uude inimesse, kes on uuendatud õigesti tunnetama oma Looja kuju järgi, kus ei ole kreeklast ega juuti, ei ümberlõigatut ega ümberlõikamatut, ei harimatut ega sküüti, ei orja ega vaba, vaid kõik ja kõikide sees on Kristus! Riietuge siis kui Jumala valitud pühad ja armastatud südamliku halastusega, heldusega, alandusega, tasadusega, pika meelega, sallides üksteist ja andeks andes üksteisele, kui kellelgi on kaebust teise peale. Nõnda nagu Kristus teile on andeks andnud, nõnda tehke ka teie."

River Helsinki Church

Saatesari, kus Soome koguduse River Helsinki Church pastorid Tomi and Sanna Reetta Lehto õpetavad Jumala sõna.

Abielupaar on veetnud suure osa oma elust USA-s ning käisid Florida osariigis piiblikoolis. Nad olid evangelistid ühingus Reach Finland Association ja käesolevalt teenivad nad pastoritena koguduses River Helsinki.

  • Esimene saade: 4. sept. 2017, Taevas TV7
  • Osa number: 69
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • inglise
  • Subtiitrid:
  • eesti, rootsi