Pangalink

Vali summa:

Anneta helistades!

900 1770 (kõnehind 10 eur)
Juhend: Annetamiseks kuula sõnum lõpuni.

Jeesus, Eelija, Eliisa ja Bartimeos Jeerikos.

Kui Jeesuse ajal käisid juudid tihti Jeerikos, siis tänapäeval on juutidele Jeerikosse minemine Iisraeli seadustega keelatud ning ka eluohtlik. Seekordses osas käib Neemo selles linnas, kuhu juudid enam teretulnud ei ole ning räägib meile, milline on seal see koht, kus nii mitmed piiblilood toimunud on ning mis on maailma vanim linn.

Piiblimatkad kõrbes

Jumala puhuu erämaassa on opetussarja, jossa Viron lähetyskirkon pastori Neemo Raasik kuvaa Raamatussa kerrotuista Israelin maantieteellisiä ja historiallisia olosuhteista. Vangitsevat otokset ja huomiota herättävät selitykset tuovat aavikon erityispiirteet ja monet muut raamatulliset teemat lähemmäksi pohoismaista katsojaa.

Köitvad kaadrid ja silmiavavad selgitused toovad põhjamaa vaatajale lähemale nii kõrbe eripära kui ka mitmed muud Piibli kontekti mahtuvad teemad.

Jumala puhuu erämaassa -opetussarjassa Viron lähetyskirkon pastori Neemo Raasik kuvaa Israelin maantieteellisiä ja historiallisia olosuhteita, joista kerrotaan Raamatussa. Vangitsevat otokset sekä havainnolliset selitykset avaavat aavikon erityispiirteitaä ja raamatullisia teemoja.

  • Esimene saade: 26. Jan 2020, Taevas TV7
  • Osa number: 3
  • Kestus: 30 min
  • Keeled:
  • eesti