Psühholoogiaprofessorid Tõnu Lehtsaar ja Aleksander Pulver

Vimm ja tänulikkus on vastandlikud tunded, mis on huvitaval kombel seotud. Vimm on nagu vähktõbi, mis võtab enda alla kõik, seevastu tänulikkus on ülimalt tervislik ja tervendav. Kuidas saada üle ebaõiglustundest ja vimmast ning suurendada tänulikkust? Mis eeskuju Jeesus meile jättis? Isiksusepüsühholoogia dotsent Aleksander Pulver ning religiooni- ja suhtlemispsühholoog, nõustaja-kaplan Tõnu Lehtsaar vestlesid GLS Eesti konverentsil vimma ja tänulikkuse teemadel. Pärast ettekannet küsis GLSi peakorraldaja Meelis Kibuspuu professoritelt mõned küsimused nendel samadel teemadel.

GLS intervjuud 2024

Missugused teemad olid 2024. aasta konverentsil fookuses? Kuidas olla hea juht Jumala silmis? GLS konverentsi eestipoolne peakorraldaja Meelis Kibuspuu vestles erinevate Eesti kõnelejatega juhtimiskoolitajatest ettevõtjate, professorite ja vaimulikeni. Lisaks tegime intervjuu ühe üllatuskülalisega, keda Jumal tõi Eestisse eriti kaugelt.

GLS ehk Global Leadership Summit on maailma suurim rahvusvaheline juhtimiskonverents, mille eesmärgiks on varustada ja julgustada eri valdkondade juhte värskete teadmistega.

  • Esimene saade: 27. mai 2024, Taevas TV7
  • Osa number: 3
  • Kestus: 20 min
  • Keeled:
  • eesti