Pangalink

Vali summa:

Anneta helistades!

900 1777 (Kõnehind 7 eur)
Juhend: Annetamiseks kuula sõnum lõpuni.

Maitse misjonit > Sambia

Eesti kristlaste poolt 2014. aastal asutatud MTÜ Sambia sõbrad tegutseb Sambias Copperbelti provintsis erinevate heategevusasutustega koostöös, hoolitsedes vähekindlustatud laste eest. Abivajavatele lastele püütakse võimaldada igapäevast toitu, eluasemeid, arstiabi ja põhiharidust ning eelkõige on eesmärgiks jagada lootust ja Jumala Sõna uskmatule rahvale.
Jaakobuse 2:15-16: "Kui mõni vend või õde oleks alasti ja neil oleks puudu igapäevasest toidusest ning keegi teist ütleks neile: "Minge rahuga! Soojendage end ja
sööge kõhud täis!", aga te ei annaks neile ihu jaoks hädavajalikku - mis oleks sellest kasu?"

Maitse misjonit

Saade, mis annab igakuise ülevaate EEA misjonikalendrist. Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Aafrikas ja Aasias, jagame palvesoove ning avastame kohalikke toiduretsepte.
Õpetussõnad 25:25: "Otsekui külm vesi väsinud hingele on hea sõnum kaugelt maalt." Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond on andnud ka sel aastal välja eri riikides tegutsevaid inimesi ja teenistusi tutvustava misjonikalendri. Eriliseks teevad 2017. aasta kalendri 12 eksootilist retsepti, mis on pärit erinevatest misjonipiirkondadest. Selles saatesarjas katsetame kõige põnevamaid roogasid, kuuleme uudiseid eesti misjonäridest ja nende tööst ning toome välja kõige olulisemad eestpalvesoovid.

Maitse misjonit (Saatesari) »
Eesti (Kategooria) »