Uus ajaleht – lihtsam tellimine!

image

Meil on teile head uudised – ilmunud on uus TV7 ajaleht Head Uudised kevad-suvi 2023!
Soovime pakkuda teile positiivset sõnumit vastukaaluks negatiivsetele uudistele, mida kuuleb tänapäeval pidevalt ja kõikjalt. Ajaleht pakub teile mitmekülgset lugemist erinevate inimeste lugudest ning uusimat infot TV7 uute saadete kohta. Iga inimese loo peategelaseks on Jumal, kes on teinud erinevaid imesid.

Ajaleht Head Uudised on suurepärane lugemine kõigile, ka neile, kes ei tea Jeesusest ega kristlastest mitte midagi. Seega julgustame lehte jagama nii kaaskristlastele kui ka kõigile teistele!

2023. aasta kevadsuvises numbris käsitleme järgmisi teemasid:

 • ARMASTUSE PUUDUTUS TEEB IMESID!
  Kuidas Jumal on tervendanud lootusetus olukorras inimesi?
  Oma tunnistust ja kogemusi Jumala imedest jagavad Olius ja Marijana Thaling.  
 • TEEKOND VÕLTSVALGUSEST TÕELISE VALGUSENI
  Missuguseid valesid levitavad uue vaimsuse viljelejad? Oma tunnistust jagab Kairi Palmik, kes tegeles spirituaalsete praktikatega mitmeid aastaid. Missugune on tema uus elu kristlasena?
 • ABIELU VAJAB TEADLIKKU KAITSET
  Kuidas kaitsta oma abielu? Suhtenõustajad Aili ja Tõnis Roosimaa missioon on tugevdada abielusid igal tasandil. Roosimaad jagavad oma lugu ja kogemusi.Aili ja Tõnis Roosimaa
 • MIS MOTIVEERIB MEHI VARAHOMMIKUL KIRIKUSSE MINEMA?
  Nõmme meestehommikud on kogudusteülene koostöö, mis on muutnud paljude meeste elusid. Uurisime ühelt eestvedajatest, pastor Veikko Võsult meestetöö ja meeste hingeelu kohta. Missugune keskkond mehi kogudustes enim toetab?

Nõmme meestehommikud

 • SHALOM JERUUSALEMM!
  Miks on omab iga Iisraeli heaks astutud samm väga suurt tähtsust Jumala palge ees? Jeruusalemma palvushommikusöökide korraldaja Albert Veksler jagab põnevaid tähelepanekuid juutide ja kristlaste vahelisest koostööst.
 • SUURIM KRISTLIK ÄRKAMINE EESTI AJALOOS
  Kuidas tekkis vennastekoguduse ärkamine ja mida on meil sellest õppida? Teemat avab Eesti Evangeelse Vennastekoguduse eestseisuse liige Marek Roots.Vennastekogudus
 • SAATAN RÖÖVIS LAPSEPÕLVE, KUID JUMAL ANDIS SELLE MITMEKORDSELT TAGASI
  Kuidas Jumal võib muuta lootusetu olukorra? Tunnistust jagab Rosangelica Raidma, kelle lapsepõlv ja noorukiga olid täis raskeid kannatusi, kuid otsus anda täielik kontroll ja juhtimine Jumalale, viis hämmastava muutuseni.Rosangelica Raidma

  Kuidas ajalehti tellida?

  Telli ajalehti tasuta jagamiseks veebilehelt: tv7.krik.ee

  Julgustame kõiki tellima TV7 ajalehte enda postkasti asemel hoopis endale sobivasse postiautomaati ning väikese koguse asemel tellima hoopis suurema koguse, et lehte oma koguduse abil inimestele (eriti mittekristlastele) jagada! Ajalehti saad panna koos oma koguduse liikmetega näiteks piirkonna postkastidesse või levitada seda näost-näkku oma töökaaslaste, sõprade, tuttavate ja sugulaste seas. Nii jõuame Jumala armastuse ja lootuse sõnumiga üha rohkemate Eestimaa inimesteni!

  Ajalehed on tasuta, kuid sul on võimalus soovi korral maksta postikulude eest (tavaliselt umbes 5 eurot), et toetada misjoniorganisatsiooni KRIK tegevust. KRIK kodulehelt on võimalik tellida oma kogudusele tasuta ka teisi suurepäraseid materjale, mis toetavad inimese usulist kasvu ja esimesi samme kristlasena.

  LAE ALLA TAEVAS TV7 AJALEHT!

  Taevas TV7 ajaleht on nüüdsest leitav ka digitaalsena PDF formaadis. Lae alla siit:

  TV7 Head Uudised 2023 kevad/suvi. 

  TV7 Head Uudised 2022 sügis/talv.