TV7 uuenenud ajaleht Head Uudised

image

Meil on teile head uudised – ilmunud on värske TV7 ajaleht Head Uudised!
Soovime pakkuda teile positiivset sõnumit vastukaaluks negatiivsetele uudistele, mida kuuleb tänapäeval pidevalt ja kõikjalt. Uue nimega ajaleht pakub teile mitmekülgset lugemist erinevate inimeste lugudest ning uusimat infot TV7 uute saadete kohta. On ka elus nii kergemaid kui ka raskemaid aegu, kuid tänu Jumalale leiame häid uudiseid isegi ka kõige raskematest teemadest. Koos Temaga ületame kõik raskused ja tuleme neist välja võitjatena!

TV7 ajaleht Head Uudised on suurepärane lugemine nii kristlastele kui ka mittekristlastele, kes Jumalat veel ei tunne.

Seekord käsitleme järgmisi teemasid:

  • Kuidas kasutada tervendusandi? Oma kogemusest jagab evangelist Joel Reinaru.
  • Missugune on TV7 Nebesa töö Ukrainas? Uskumatutest lugudest räägib Poltava toimetuse juht Anna Frantšuk.
  • Missugune on Normetite teekond kristlastena? Multitalendid Mart ja Britt Normet räägivad enda elu seiklustest ja huvitavatest kogemustest koos Jumalaga.
  • Kuidas terveneda ärevusest ja depressioonist? Psühholoog Hellika Limmart jagab parimaid teadmisi inimeste aitamiseks.
  • Missugune on eestlase elu konfliktide epitsentris Iisraelis? TV7 tõlk Monika Jaaguri räägib Iisraeli toimetuse telgitagustest.
  • Kuidas kasvada läbi raskuste Jumalaga lähedasemaks? Ukrainlasest klaveriõpetaja Oksana Lohinova mõtestab lahti Ukraina sõja õppetunnid.
  • Kuidas muutus endise narkomuula elu pärast kohtumist Jumalaga? Oleviste koguduse liige Kaido Koitmets avaldab oma loo Ghana vanglast väljatulemisest.

Muutunud on ka töökorraldus ajalehe levitamisel. Selle eest hoolitseb nüüd koostööpartner MTÜ Kristus Igasse Kodusse. TV7 otse ajalehte välja ei saada, tellimuste esitamise kohta küsi täpsemat infot koostööpartnerilt e-posti aadressil info@krik.ee või telefonil 5669 9887. Kõik Eestimaa kogudused saavad tellida tasuta ajalehte oma kogudusse!
Eesmärk on muuta ajaleht kättesaadavaks igale lugejale eelkõige oma kogudusest.

TV7 leht Head Uudised