Sulge [x]
Kuid uskujaid saadavad sellised tunnustähed: minu nimel ajavad nad välja kurje vaime, räägivad uusi keeli, tõstavad paljaste kätega üles mürkmadusid, ning kui nad jooksid midagi surmavat, ei kahjustaks see neid; haiged, kellele nad panevad käed peale, saavad terveks.”

Mk 16:17-18 Piibel

Kui sisu on oluline

Hetkel eetris ja järgnevad saated Neti-TV-s
Nüüd - kell 17.00
Joeli kuulis lapsepõlvekodus palju Jumalast ja sai vaimses mõttes oma elule tugevad talad alla, ometi pidi ta mingi hetk ise langetama isikliku otsuse Jumala osas. Peale seda on Ta kogenud oma elus Jumala erilist armu, abi ja soosingut.

Isanda lauas Külalisena Joeli Murto

74%
Tänases lastestuudios on plaanis päris mitu üllatust. Paljude jaoks võib olla üllatuseks juba see, et munadepühad on tegelikult ülestõusmispühad, millel on palju suurem ja sügavam tähendus, kui mune kirjuks värvida.

Lastestuudio Kas sulle meeldivad üllatused?

USA või Venemaa? Seda kaalub Türgi president Erdogan, kui mõtleb oma riigi huvidele ja sihtidele Lääne ja Ida vahel. Kas Erdogan suudab nende vahel laveerida? Stuudios on Zeev Hanin, Hay Eitan Cohen Yanarocak ja Amir Oren. Saatejuht Jonathan Hessen.

Jeruusalemma stuudio Türgi dilemmad ida ja lääne vahel

Su elul on kaal ja väärtus ning sind on kutsutud elama tähendusrikast elu. Elu, mis kiirgaks välja Jumala täit olemust ja laseks sul olla valguseks - olgu suureks või väikeseks - kus iganes liigud ja käid.

Ühenduses Elame tähendusrikast elu

Vaata arhiivist

Neti-TV

Saatekava

  Näita eetris olnud saateid
 • Selleks, et Piiblist kõik eluks vajalik kätte saada, peame seda esmalt lugema. Lisaks Piibli lugemisele on teisigi olulisi nüansse, mis aitavad meil olla terved, elujõulised ja vaimselt toidetud kristlased. Vaata saadet ja saa teada, mis need on. ( Osa: 203 )

  Vaata arhiivist
 • ( Osa: 2195 )

  Vaata arhiivist
 • Milline on Jumalale meelepärane elu? ( Osa: 31 )

  Vaata arhiivist
 • Hillsong

  Muusikavideo laulust "We have a Savoiur".

 • Õige ajakasutus on üks tõeliselt oluline oskus, mille omandamine ei mõjuta ainuüksi me argipäeva, aga tervet igavikku. ( Osa: 4 )

  Vaata arhiivist
 • 74%

  Joeli kuulis lapsepõlvekodus palju Jumalast ja sai vaimses mõttes oma elule tugevad talad alla, ometi pidi ta mingi hetk ise langetama isikliku otsuse Jumala osas. Peale seda on Ta kogenud oma elus Jumala erilist armu, abi ja soosingut. ( Osa: 327 )

  Vaata saadet Vaata arhiivist
 • Tänases lastestuudios on plaanis päris mitu üllatust. Paljude jaoks võib olla üllatuseks juba see, et munadepühad on tegelikult ülestõusmispühad, millel on palju suurem ja sügavam tähendus, kui mune kirjuks värvida. ( Osa: 8 )

  Vaata arhiivist
 • USA või Venemaa? Seda kaalub Türgi president Erdogan, kui mõtleb oma riigi huvidele ja sihtidele Lääne ja Ida vahel. Kas Erdogan suudab nende vahel laveerida? Stuudios on Zeev Hanin, Hay Eitan Cohen Yanarocak ja Amir Oren. Saatejuht Jonathan Hessen. ( Osa: 416 )

  Jõuavad arhiivi
 • Su elul on kaal ja väärtus ning sind on kutsutud elama tähendusrikast elu. Elu, mis kiirgaks välja Jumala täit olemust ja laseks sul olla valguseks - olgu suureks või väikeseks - kus iganes liigud ja käid. ( Osa: 173 )

  Jõuavad arhiivi
 • Ronit kasvas üles peres, kus oli kaks religiooni, kuid koges, et tal ei ole lähedast suhet Jumalaga, mida nii väga igatses. Sünagoogis käies tundis ta tihti Jumala ligiolu, kuid palvetades ei tundunud, et Jumal oleks talle vastanud. "Mulle meeldis sünagoog, selle liturgia ja traditsioonid, isegi hingamispäeva pidamine, mis ei ole sageli populaarne. See meeldis mulle, kuid minus oli teatud tühjus. Sel kõigel polnud väge." Pärast mitmeid vastandumisi ja küsimusi jõudis ta arusaamani, et Jeesus, kes tegi sama suuri imesid nagu Mooses, on tõepoolest juutide Messias. ( Osa: 33 )

  Vaata arhiivist
 • See, et maailmal on algus, on veenev tõend selle kohta, et maailmal on Looja. Algus räägib ka sellest, et maailmal on lõpp. Doktor William Lane Craig osutab universumi algusele kui kesksele tõendile Jumalast. ( Osa: 7 )

 • Hämmastav, mida kõike sa suudad, kui vaid otsustad seda teha! Seetõttu ära oota mingit "õiget tunnet", vaid otsusta, et hakkad rääkima positiivseid asju nii iseenda kui teiste suhtes ja sa näed, kuidas su elu pöördub paremuse poole. ( Osa: 427 )

  Vaata arhiivist
 • Saatekülaline Mark Biltz räägib laialdast huvi äratanud verikuude tähendusest ning seosest ajalooga. Mis seos on Iisraelil ja ülejäänud maailmal nende kuudega? ( Osa: 447 )

  Vaata arhiivist
 • Jeruusalemm - linn maailma teiste linnade seas. Milline on selle saamislugu ja kuidas on sellega seotud juudirahvas? ( Osa: 1 )

  Vaata arhiivist
 • Mis paneb sind usaldama kedagi, et nad armastavad sind ja on sulle täielikult pühendunud? Tihtilugu, kui mõtleme Jumalale, võime leida end arvamuselt, et Ta vaid näib heana, ent tegelikult tahab meid otsekui "lõa otsa tõmmata" ning oma orjadeks teha. "Nagu igas teises suhtes, viis, kuidas näeme Jumalat - kas negatiivselt või positiivselt -, määrab, kas tahame Teda tunda või mitte." kinnitab Barry Cooper. Milline on Jumal, keda kirjeldatakse Piiblis? ( Osa: 2 )

Taevas TV7

Toetamine

Pangalink

Vali summa:

Anneta helistades!

900 1777 (Kõnehind 7 eur)
Juhend: Annetamiseks kuula sõnum lõpuni.