TV7 sõbrapäev Pärnu Immaanueli Baptistikoguduses

image

21. augustil külastas TV7 meeskond Pärnu Immaanueli Baptistikogudust TV7 sõbrapäeva raames.

TV7 juht Helina-Diana Helmdorf jutlustas, Kolumbia-Eesti juurtega tootmisjuht Fabian Leonardo Larrotta Ojasild andis tunnistuse ning partnerlussuhete juht Agnes Pulk rääkis TV7 tööst, uutest saadetest ja TV7 sõbraklubi tegevusest.

Tegemist on ühe väga ilusa kogudusega, kus oli tunda nälga elava Jumala Sõna järele. Tore oli näha noori peresid, lastekilkeid oli kuulda terve teenistuse aja – kogudus kasvab ja elab! Täname Pärnu Immaanueli Baptistikogudust sooja vastuvõtu eest! Pärnu Immaanueli koguduse jumalateenistuste ja tegevuse kohta leiab rohkem infot nende kodulehelt.

Pärnu Immaanueli Baptistikogudus osaleb ka saatesarjas “Jumal – minu varjupaik” ning koguduse emeriitpastor Joosep Tammo lühijutlused tulevad sügisel eetrisse saates “Pühapäevaks”.

Kui soovid TV7 tööga rohkem kaasas olla ja aidata meil jõuda hea sõnumiga iga Eestimaa inimeseni, siis kutsu meid külla, et TV7 sõbrapäev saaks toimuda ka Sinu koguduses!

Oleme valmis Sinu koguduse teenistusel jutlustama, tunnistama või TV7 ülistusbändiga teenima, aga ka Sinu koguduse liikmete kogemuslugusid salvestama.

Huvi korral kirjuta aadessil: agnes.pulk@tv7.ee.