Suur palveõhtu 30.05 – põlvkondlikud mustrid ja needused

image Põlvkondlikud mustrid ja needused

Selle hooaja eelviimases, 30. mai palvesaates räägime sellest, missugused põlvkondlikud mustrid ja needused võivad mõjutada inimeste elu ning kuidas neid ära tunda ja peatada. 

Kui inimesed teenivad ebajumalaid või rikuvad Jumala käsku, võivad nende teod mõjutada järgnevaid põlvkondi. Needused võivad hõlmata erinevaid tagajärgi, mis kanduvad edasi põlvkonnast põlvkonda, näiteks haigused, kannatused või raskused.

“Ära kummarda neid ega ole neile sulane, sest mina, Issand, su Jumal, olen armukade Jumal, kes karistab laste süüd vanemate peale kolmanda ja neljanda põlve neile, kes mind vihkavad,” (Moosese 5:9)

Piibel räägib ka Jumala halastusest ja andestusest ning inimesed võivad oma pattude eest andestust leida, pöördudes Jumala poole ja parandades meelt. Seega, hoolimata põlvkondlikest needustest, on võimalik nendest vabaks saada.

Apostel Paulus kirjutab Galatlastele 3:13-14: “Kristus on lunastanud meid ära sellest needusest, olles saanud needuseks meie eest – sest on kirjutatud: ‘Needus on selle peale, kes on puu peal.’ Nõnda on Aabrahami õnnistus Jeesuses Kristuses tulnud paganate peale, et me saaksime tõotuse Vaimu usu läbi.” 

Seekord palvetavad ja kõnelevad sellel teemal Sven Ehavald ja Matis Metsala. Ülistust juhib Johanna Vahermägi. 

Vaata palvesaadet teisipäeval, 30. mail kell 19-21!

Jäta ka oma palvesoov sel teemal või teistel teemadel aadressile palve@tv7.ee või helista telefonil 442 2227.