Sinu annetusel on hindamatu mõju

image

Taevas TV7 tegutseb riigis, kus Piiblist, Jeesusest ja kristlastest teatakse vähe ning levib palju eelarvamusi. Ajakirjanike ja arvamuskujundate teoloogiaalane haridustase on madal. Suurel enamusel Eesti ühiskonnast puudub elav suhe Jumalaga. See on tinginud negatiivse meediakajastuse kristlust puudutavates teemades. Suurt teadmatust on põhjustanud ka ajalooline taust.

Ometi on oluline, et informatsioon elavast Jumalast oleks kõigile kättesaadav, sest see puudutab iga indiviidi elu praegu siin maa peal ning pärast surma. Samuti on oluline, et Eesti riik oleks Jumala kaitse all. Paraku domineerivad ühiskonnas meelsused, mis viivad meie riiki ja rahvast tervikuna Jumalast kaugemale.

Taevas TV7 eesmärk on tuua inimesi Jumalale lähemale – pakkuda mitmekülgset informatsiooni kristlusest uutele inimestele ning toetada iga kristlase vaimulikku arengut.

Tänu igale üksikannetajale saame hoida elus ainsat eestikeelset kristlikku telekanalit ning viia ellu seda eesmärki. Iga annetaja toetus läheb võõrkeelsete saadete tõlkimiseks, uute eestikeelsete saadete tootmiseks, telekanali turundamiseks, töötasudeks, kontori ja stuudio ülalpidamiskuludeks ning tööseadmete soetamiseks.

Taevas TV7 on liitunud Hea annetaja tavaga ning on alates 1.11.2022 tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirjas. 

Sinu annetusel on suur mõju ja väärtus. Tänu püsitoetajatele saame Eestis muutuda nähtavamaks ning muuta meie ühiskonnas levivaid väärarusaamu. Soovime, et inimestel oleks võimalus puutuda kokku elava Jumalaga, kes tervendab ja teeb imesid iga päev.

Seega kutsume Sind hakkama püsitoetajaks juba täna klõpsates SIIN.

Sinu annetusel on mõju!