Paljastame uue vaimsuse eksiõpetused

image

Märtsi alguses jõudis eetrisse uus Rootsis toodetud dokumentaalsari, mis on väga aktuaalne ka Eesti ühiskonnas. Paljud inimesed otsivad valgust ja armastust, kuid leiavad hoopis midagi muud – tumeda vaimse jõu, kellega mängida ei tasu. Väga paljud inimesed tegelevad uue vaimsuse erinevate praktikatega nagu näiteks teadvelolek, erinevad meditatsioonid, hingerännakud, psühhedeelikumidega tseremooniad, ekstaatiline tants, selgeltnägemine, tantra, energiate kanaldamine, jooga, reiki jpm. Aga enamik viljelejatest ei tea, kust need praktikad pärinevad ja missugused jõud on päriselt nende taga.

Saatesarjas “Kui valgus on hoopis pimedus” räägivad erinevad piibliõpetajad uue vaimsuse juurtest ja ohtudest. Oma kogemustest tunnistavad inimesed, kes on olnud tihedalt seotud spiritismi, jooga, teadveloleku ja teiste uue vaimsuse praktikatega. Missugune oli nende võitlus vaimumaailmas ja teekond tõelise valguse juurde?

Vaata saatesarja reedeti kell 19.30 või hiljem TV7 arhiivist! Pidevalt lisandub juurde uusi videosid!

Jaga meile tagasisidet: tagasiside@tv7.ee ning jaga saadet ka oma tuttavatega, kes ei oska veel pimedusjõuda ära tunda ja eristada! Loodame, et uus saatesari on abiks paljudele, kes otsivad tõelist valgust, mis jääb püsima.