Uued saated septembris

Taevas TV7 alustab sügishooaega ja meie saatekavva on lisandunud mitmeid uusi saateid. Lisaks on valminud mitmel juba tuttaval saatel uus hooaeg.

 

“Klubi 700”

Saatesari, mis kajastab kristliku maailma uudiseid ja põnevaid ning julgustavaid lugusid inimeste eludest üle terve maailma.

Eetris L kell 18.00

 

“Kaks naabrit”

Simon Ådahli Örjan Armgreni juhitud evangeelne saatesari, mis julgustab iga päev järgnema Jeesusele.

Eetris L kell 17.30.

 

“Laulumaa”

Sel sügisel alustab ka koguperesaate uus, 4. hooaeg. Saates  esinevad väiksemad ja suuremad laululapsed, igal vaatajal on võimalus hääletada oma lemmiku poolt.

Eetris L kell 18.30.

 

“Lastestuudio”

Värsked osad, kus saatejuhid Andres ja Lauri kutsuvad kaasa tähtsatele küsimustele vastuseid otsima, meisterdama ja kokkama, põnevaid lugusid kuulama ja mängudest osa võtma.

Eetris alates 11.09 K kell 17.30 üks kord kuus.

 

“Taastatud terviklikkus”

Saatesarjas räägib terapeut ja endine sõltlane Seppo Jokinen erinevates sõltuvustest, nende tekkimise mehhanismidest ja kuidas leida abi.

Eetris alates 21. 09 L kell 20.00.

 

“Maitse misjonit”

Tutvume Eestist läkitatud välismisjonäride ja eesti kristlaste algatatud MTÜ-de tegevusega Euroopas, Aafrikas, Aasias ja üle maailma, jagame palvesoove ning avastame kohalikke toiduretsepte.

Eetris 5.09 N kell 20.30 üks kord kuus.

 

“Tervenduskool”

TV7 populaarne saade on läbinud uuenduskuuri ja naaseb sügisel teleekraanile värskes kuues. Sarja uued osad on filmitud Tallinna Täisevangeelses Hosianna Koguduses ja endise 30 minuti asemel on uus saade tunniajane.

Eetris E kl 20.00.

 

“TV7 jälgedes”

Pärast suvepuhkust on eetris taas saade, mis räägib TV7 käekäigust ja tulevikuplaanidest Eestis.

Eetris P 8.09 kell 21.00 üks kord kuus.

 

Laupäevased filmiõhtud

TV7 saatekavas on igal laupäevaõhtul erinevatel teemadel dokumentaal- ja mängufilmid.