TV7 uus juht

Seoses Taevas TV7 struktuurimuudatustega jätkab kanali juhina senine tootmisjuht ja juhi kohusetäitja Helina-Diana Helmdorf. 

Helina-Diana on 3 lapse ema, EEKBKL naistetöö juht ning Kõrgema Usuteadusliku Seminari vilistlane, Keila Baptistikoguduse liige. Esitasime Helina-Dianale mõned küsimused.

Mis tunnetega võtad teatepulga üle?

Õnneks olen saanud vastutuse ja tööga kohaneda juba mitu kuud, asendades Päivit tema puhkuse ajal. Igapäevaselt oma kohuseid täites olen püüdnud hoida silme ees tõsiasja, et nii kaalukat vaimulikku teenistust saab juhtida ainult pidevas Jumalale alistunud hoiakus ja siis ei vaata ka nii palju inimlike tunnete peale. Aga olen loomulikult põnevil.

Millise visiooni on Jumal Sinu südamesse pannud?

Kristuse Ihu on väga mitmepalgeline ja usun, et paljudes kogudustes on peidus “varandusi” inimeste näol, kes võiksid ka telekanalit rikastada oma andidega. Tahaksin arendada konfessioonide vahelist võrgustikku, et Kristuse Ihu täius võiks veelgi selgemalt esile tulla just telemeedias.

Helina-Diana Helmdorf koos eelmise juhi Päivi Pitkoga.

Mis muutub võrreldes varasemaga?

Üks silmaga nähtav muutus puudutab saadete tehnilist kvaliteeti – loodame selle kevade jooksul uuendada  pea kogu stuudiovarustuse. Tegemist on väga suure investeeringuga – pea 100 000 eurot, millest enamuse katavad Soome inimeste annetused.

Ja kindlasti võib oodata uusi programme, millega oleme juba vaikselt algust teinud. Alati oleme avatud ka meie vaatajate ettepanekute suhtes. Head ideed on ikka teretulnud!

TV7 meeskond tänab senist pikaajalist kanali juhti ja Taevas TV7 Eestisse toojat Päivi Pitkot Eesti oma kristliku telekanali ülesehitamisel ja arendamisel ning soovime talle palju õnnistust ja edu uutes väljakutsetes!