Meil on teile head uudised – ilmunud on uuenenud TV7 ajaleht Head Uudised!

Soovime pakkuda teile positiivset sõnumit vastukaaluks negatiivsetele uudistele, mida kuuleb tänapäeval pidevalt ja kõikjalt. Uue nimega ajaleht pakub teile mitmekülgset lugemist erinevate inimeste lugudest ning uusimat infot TV7 uute saadete kohta. On ka elus nii kergemaid kui ka raskemaid aegu, kuid tänu Jumalale leiame häid uudiseid isegi ka kõige raskematest teemadest. Koos Temaga ületame kõik raskused ja tuleme neist välja võitjatena!

TV7 ajaleht Head Uudised on suurepärane lugemine nii kristlastele kui ka mittekristlastele, kes Jumalat veel ei tunne.

Seekord käsitleme järgmisi teemasid:

  • Kuidas kasutada tervendusandi? Oma kogemusest jagab evangelist Joel Reinaru.
  • Missugune on TV7 Nebesa töö Ukrainas? Uskumatutest lugudest räägib Poltava toimetuse juht Anna Frantšuk.
  • Missugune on Normetite teekond kristlastena? Multitalendid Mart ja Britt Normet räägivad enda elu seiklustest ja huvitavatest kogemustest koos Jumalaga.
  • Kuidas terveneda ärevusest ja depressioonist? Psühholoog Hellika Limmart jagab parimaid teadmisi inimeste aitamiseks.
  • Missugune on eestlase elu konfliktide epitsentris Iisraelis? TV7 tõlk Monika Jaaguri räägib Iisraeli toimetuse telgitagustest.
  • Kuidas kasvada läbi raskuste Jumalaga lähedasemaks? Ukrainlasest klaveriõpetaja Oksana Lohinova mõtestab lahti Ukraina sõja õppetunnid.
  • Kuidas muutus endise narkomuula elu pärast kohtumist Jumalaga? Oleviste koguduse liige Kaido Koitmets avaldab oma loo Ghana vanglast väljatulemisest.

 

Ajalehe tellimine

TV7 vaatajad ja toetajad saavad nüüdsest tellida suurema koguse TV7 ajalehti oma kogudusse! Eesmärk on muuta ajaleht kättesaadavaks igale lugejale eelkõige oma kogudusest.

Seetõttu julgustame Sind, hea TV7 vaataja, tellima TV7 ajalehte enda postkasti asemel hoopis Sulle sobivasse postiautomaati ja väikese koguse asemel tellima hoopis suurema koguse, et lehte oma koguduse abil inimestele (eriti mittekristlastele) jagada! Nii saad anda veelgi suurema panuse evangeeliumi kuulutamise ja levitamise töösse ning olla osa TV7 teenistusest! Ajalehti saad panna koos oma koguduse liikmetega näiteks piirkonna postkastidesse või levitada seda näost-näkku oma töökaaslaste, sõprade, tuttavate ja sugulaste seas. Nii jõuame Jumala armastuse ja lootuse sõnumiga iga Eestimaa inimeseni!

Ajalehe levitamise hoolitseb nüüd meie koostööpartner, misjoniorganisatsioon MTÜ Kristus Igasse Kodusse (KRIK), TV7 seega ise enam ajalehte välja ei saada.

Ajalehe tellimiseks küsi täpsemat infot koostööpartnerilt e-posti aadressil info@krik.ee või telefonil 5669 9887 (Ahti Kaera).

Ajalehed on tasuta, kuid Sul on võimalus soovi korral maksta postikulude eest (tavaliselt umbes 5 eurot), et toetada misjoniorganisatsiooni KRIK tegevust. KRIK kodulehelt on võimalik tellida oma kogudusele tasuta ka teisi suurepäraseid materjale, mis toetavad inimese usulist kasvu ja esimesi samme kristlasena.

Taevas TV7 ajaleht on nüüdsest leitav ka digitaalsena PDF formaadis:

TV7 Head Uudised 2022 sügis/talv.