Kingime kunstniku maali

image

Jeesus ütles: “Minge kõike maailma, kuulutage evangeeliumit kogu loodule!” Oktoobris käivitame annetuskampaania TV7 töö toetuseks. Soovime jätkuvalt pakkuda eesti rahvale kvaliteetse sisuga kristlikke saateid. Unistame sellest, et evangeelium jõuaks eranditult igasse Eestimaa kodusse..

Oktoobrikuu annetuskampaania raames tõime teieni 13. oktoobril ka eriprogrammi “Rõõmsa andja õhtu”. Seekord oli teemaks “Jumal – meie varjupaik”.  Rääkisime aktuaalsetest teemadest ning sellest, kuidas minna läbi kõikidest eluraskustest. Ilusat muusikat tegi Rebecca Kontus, Joel Remmel, Taavo Remmel  ning uurisime Jane Raidma-Voolaidilt, mis on ülistustants. Külla tulid veel: pastor Aamo Remmel, Juhhei koorijuht Annika Soon, pastor Tõnu Paju, ettevõtja ja koolitaja Andrus Kuus, hobikunstnik ja EHA koduteenused juht Regiina Küünarpuu ning TV7 toetajad Edmund Laugasson, Marete Oppe ja Merit Küla. Raadio 7 sünnipäeva puhul tegime reportaaži Helle Aaniga ning rääkisime  kristliku meedia rollist.

Saade on järelvaadatav TV7 arhiivist.

Otsesaate jooksul valmis hobikunstnik Regiina Küünarpuu käe läbi kaunis maal, mille loosime välja 1. novembril kõikide oktoobrikuu jooksul annetuse teinud inimeste vahel. Annetusinfo leiad SIIT.  Loosis osalemiseks jäta meile oma kontaktandmed: tv7@tv7.ee. Võitja kuulutame välja kodulehel ja sotsiaalmeedias ning võitjaga võtame ühendust.