Märtsikuus alustab TV7 eetris 4 uut saatesarja

Meil on suur rõõm teatada, et sel kuul lisandub TV7 saatekavva 4 uut saatesarja.

“Märtrite hääl”
eetris alates 12.03 N kell 19.30

Suur osa kristlikest kogudustest, koguni 70%, toimib ja tegutseb väljaspool lääneriike. Miljonid meie usuvennad ja -õed elavad maades, kus inimõigusi ei austata ja usuvabadust piiratakse või seda polegi. Maailmas on koguni 200 miljonit kristlast, kellel puudub ÜRO poolt määratletud usuvabadus. Saatesari toob tagakiusatud koguduse hääle TV7 kaudu kuuldavale ja jutustab lugusid märtritest üle terve maailma.

Esimeses saates tuleb juttu ühest Rumeenia pastorist, kes viibis Kristusesse uskumise tõttu 14 aastat kommunistlikus vangistuses ja koges selle jõhkrusi. Vangistusest vabanedes alustas ta üleilmset tööd, olles eestkõneleja neile, kes kannatavad usu pärast Kristusesse.

“Gloryline”
eetris alates 14.03 L kell 20.00 

30 aastat tagasi mõisteti Glory Bachman Bangokis 33-aastaks vangi karistuseks narkootikumide smuugeldamise eest. Vanglas olles hakkas ta aga julgelt kuulutama Jumala Sõna ja seal toimus suur ärkamine. Nüüd on naisest saanud tunnustatud kõneleja kodu- ja välismaal.

Esimeses saates õpetab ta uskliku meelevallast tervendada haigeid, ajada välja kurje vaime ja äratada surnuid – teha samu tegusid, mida Jeesus maa peal elades tegi.

“Vaimulik kasv”
eetris alates 20.03 R kell 22.00

Saatesari keskendub peamiselt kristliku inimese identiteedile. Neil T. Anderson on mitmete raamatute tunnustatud autor, mille sihtgrupiks on noored, täiskasvanud, otsijad ja ka hingehoidjad.

Saade “Vaimulik kasv” algab küsimusega: “Kes ma olen?” Kas minu identiteet peitub minu välimuses, töös või perekonnas? Kas ma võin elada ja samas olla siiski vaimselt surnud? Milline on Jumala plaan minu elu suhtes ja kuidas see kätte saada, sellest kõigest saates juttu tulebki.

“Pärleid Sõnast”
Eetris alates 28.03 L kell 19.45 

Jumala sõnas on hulgaliselt imelisi ilmutusi, õpetust ja julgustust. Piiblist leitavatest pärlitest õpetab saatesarjas Miisu Piipari.

Esimeses saates tuleb juttu  sellest, mida tähendab, kui Jumala tahe muutub olulisemaks  kui meie enda tahe.

Head vaatamist!