Taevas TV7 on hetkel ainus kristlik telekanal Eestis, mille eesmärgiks on edastada head sõnumit Jeesusest Kristusest ja mille väärtused põhinevad Jumala Sõnal, Piiblil. TV7 soovib lisada kristlaste usuelule värskust ning jagada taevase Isa armastust neile, kes Teda veel ei tunne. Jumal on loonud meid siia maailma, et oleksime üksteist toetav võrgustik, kus ei ole keegi üksi.

Telekanali rahastamine põhineb vabatahtlikel annetustel ning reklaami- ja eetriaja müügil. Annetusi vajame igapäevase töö jätkamiseks ning telekanali arendamiseks, sh. soovime rohkem Eestis toodetud saateid Teieni tuua.

Taevas TV7 eesmärk on pakkuda hariva sisuga eestikeelseid või eestikeelse tõlkega saateid, toetada inimeste vaimset tervist, pakkuda lahendusi igapäevaelu probleemidele ning anda inimestele hingerahu läbi palvesaadete, Jumalateenistuste ja muude sisukate saadete kaudu.

TV7 edastab mitmekülgset saateprogrammi kogu perele. TV7 edastab mitmekülgset saateprogrammi, kuhu kuuluvad erinevad lastesaated, noortesaated, suhete -ja psühholoogiaalased saated, muusikasaated, õpetuslikud saated ajaloost, kultuurist, erinevatest maadest ja rahvastest, filmid jne. Telekanali 6-tunnine programm algab kell 17.00 ning on kordusena eetris öösel ja järgmisel päeval. Tutvu võimalustega, kuidas kanalit vaadata. Meie kanalilt saate vaadata laias valikus välismaiseid saateid kui ka Eestis toodetud saateid. TV7 Eesti toimetuse värskemad saated on järgmised:

Hoia meie tegemistel silma peal, sest uued põnevad saated on tulekul!

Filiplaste 2:11: “ ja et iga keel tunnistaks: Jeesus Kristus on Issand – Jumala Isa kirkuseks.