Arhiivis dokfilm, mis viib retkele avastama Looja kätetööd

TV7 kanalile on jõudnud täispikk dokumentaalfilm kosmosest, inimesest ning looma-, taime- ja linnuriigist, kus mitmed teadlased räägivad sellest, kuidas universumi ülesehitus viitab eesmärgistatud disainile.

Filmis näeb suurejoonelisi looduskaadreid ning välja toodud teadusavastused koos Piiblis öelduga näitavad seda, millise täpsusega on Jumal selle maailma disaininud ja üles ehitanud. Kõik meid ümbritsev viitab sellele, milline on meie Looja. Läbi loodu õpime tundma Tema väge ja tarkust, Tema majesteetlikust ja hoolivust. Kui tohutu on selle universumi suurus, aga samas peen aineosakeste ülesehitus? Kuidas saab olla veemolekul alus kogu elule ja samas moodustada imekauneid ja täiuslikult sümmeetrilisi lumekristalle? Kuidas töötab uskumatult kompleksne DNA ja mulda langenud seeme? Neid ja veel paljusid looduse imesid kajastabki see dokumentaalfilm “Imeline Jumal” (“God of wonders”).

 “Jutustage paganate seas tema au, tema imeasju kõigi rahvaste seas!” (Ps 96:3)

Tee kaasa see hingemattev rännak Jumala loodud imedesse, nii silmale nähtavatele kui nähtamatutele, millest suurim ime on Tema armastus loodu vastu.

“Imeline Jumal” on  järelvaadatav TV7 arhiivist.