Toeta Taevas TV7 tööd Eestis!

tulip-792011_1280

Jumal on meid maailma loonud üksteist toetava võrgustikuna. Mitte keegi ei ole loodud selleks, et jääda üksi. Iga kristlase eesmärk peaks olema tähele panemine ning ühes sellega ka välja sirutamine teiste inimeste poole. Jumal tahab oma lapsi puudutada ning nende elu muuta! TV7 eesmärk on lisada Jumalaga koos käijate usuelule värskust, aga ka jagada Isa armastust neile, kes Teda veel ei tunne.

Taevas TV7 on algusaastatest siiamaani olnud suuresti toetuv Soome kristlaste annetustele ning oleme selle eest väga tänulikud. Kuid loodame ning palvetame, et võiksime ükskord olla täiesti iseseisvad. See, kui palju Eestis tehtud saateid saatekavasse ilmub, sõltub väga suurel määral kanali toetajatest. Sina, kes Sa seda loed, oled üks potentsiaalne abi. Lisaks rahalisele toetusele, on teisigi võimalusi, kuidas TV7 tööle kaasa aidata.

Sa võid:

  • Palvetada meie töö eest
  • Tutvustada telekanalit oma tutvusringkonnale
  • Tõlkida saateid inglise, soome, rootsi või vene keelest eesti keelde
  • Hakata saatetegijaks
  • Toetada rahaliselt nii ühekordselt kui ka igakuiselt
  • Jagada oma meediakanalitel TV7 uudiseid
  • Vajutada “meeldib” TV7 Facebook-i lehel
  • Hakata TV7 uudistelehe jagajaks
  • Anda meile tagasisidet

Kui Sul tekkis huvi oma oskused ja võimalused mängu panna, siis võta üks hetk ja küsi Jumala käest tema arvamust. Sõnakuulelikkus on parem kui ohver, ütleb meile Piibel. Usume, et Jumal tahab juhtida meid igaüht leidma oma ülesannet ja kohta Tema plaanis.

Rahaline toetamine

Kui Sulle tuli südamesse hakata TV7-me kanalit rahaliselt toetama, kas siis ühekordse annetuse kaudu või regulaarselt iga kuu, võid seda teha ülekandega.

Swedbank EE052200221048388411
SEB EE441010220109461019

Saaja: Taevas TV7

Esilehel saad annetada eriti lihtsalt: Vali sobiv summa ja vajuta “Toeta”!

Võid ka helistada Taevas TV7 annetustelefonile 900 1777. Kõne hind on 7 eurot. Annetamiseks kuula sõnum lõpuni.

Kuna meie kanal majandab ennast põhiliselt eraisikute annetuste abil, oleme väga tänulikud igaühele, kes on andnud oma rahalise panuse selleks, et arendada seda kanalit Eestimaal. Võta julgelt ühendust ja anna teada, kuidas Sina tahad kaasa lüüa!

Helista 44 22227 või kirjuta aadressile tv7[at]tv7.ee