Suveprogrammis palju huvitavaid kordussaateid

Alates 2. juulist on TV7 ekraanil senisest tihedamini hooaja vaadatumad saatesarjad. Samuti on võimalus näha erinevaid ülemaailmselt tuntud jutlustajate koosolekuid ning palju muud huvitavat.

“Oleme valinud suveprogrammi magusaimad palad ja loodan, et iga vaataja leiab endale vaimulikku toitu, mis värskendab ja muudab,” ütleb kanali juht Päivi Pitko, lisades: “soovime TV7 meeskonnaga kõigile vaatajatele, vabatahtlikele ja koostööpartneritele õnnistatud suve.”

Portreesaade “Jumala jooksutüdrukud” erinevate naiste elulugudest ja läbielamistest jõuab eetrisse kahel korral nädalas – teisipäeviti ja reedeti.

Vestlussaate “Pastorid areenil” arutelusid ühiskonnas ja vaimulikus maailmas ülevalolevatel teemadel on võimalus näha teisipäeviti.

Juuli kolmel pühapäeval jõuab ekraanile selle aasta alguses lahkunud evangelisti Billy Grahami koosolekutesari, mis on filmitud Helsingi Olümpiastaadionil 1987. aastal. Samuti saab juulis näha tuntud evangelisti David Wilkersoni poja Gary Wilkersoni teenistust, mis on salvestatud 2017. aastal Tallinna Metodisti kirikus.

Lastele on igal õhtul eetris piiblilugude multifilm “Superraamat”.

TV7e suveprogrammi saatekava saab vaadata SIIT.