DSC00386-2

Taevas TV7 on kristlik telekanal, mille eesmärgiks on edastada head sõnumit Jeesusest Kristusest iga koduni. TV7 on üldkristlik kanal, mille väärtused põhinevad Jumala Sõnal, Piiblil.

TV7 kanal alustas oma tegevust Soomes aastal 2003. Aastal 2009 laienes kanal Eestisse. 2012. aastal alustas tegevust TV7Plus neti-kanal, mis on suunatud noortele ja noortele täiskasvanutele. TV7 perekonna kõige nooremaks liikmeks on Rootsi neti-kanal Heaven TV7, mis hakkas saateid edastama aprillis 2013.

TV7 edastab mitmekülgset saateprogrammi kogu perele. Kanali eripäraks on, et enamik saadetest toodetakse ise – 60% on omatoodang. TV7 toimetused asuvad Soomes, Eestis ja Iisraelis. Kanali lipulaevaks on Iisraeli uudised, mis on Jeruusalemma stuudiost eetris igal tööpäeval kell 21:00. TV7 toimetus Jeruusalemmas väjastab ka palju teisi saateid, nende hulgas “Jeruusalemma stuudio”, “Iisrael räägib” ja “Tuld Jeruusalemmast”. TV7 Eesti  toimetus toodab järgmisi saateid: kodumaine jutusaade “Pastorid areenil”, naistesaade “Jumala jooksutüdrukud”, dokumentaalsaated “Muutus” ning “Minevikust uude ellu”, lastesaade “Jänku ja Annika” ning elavast usust ja üleloomulikust maailmast rääkiv saade “Ärka!”. TV7 Eesti kanali prioriteediks on toota kodumaiseid saateid 20% ulatuses kogu saateprogrammist.

Telekanali 6-tunnine programm algab kell 17:00 ning on kordusena eetris öösel ja järgmisel päeval. Lisaks saadete edastamisele, on TV7 kanalil ka kirjastus, mis annab välja vaimulikke raamatuid, DVD-sid ja CD-sid. Esimesed kaks eesti keelde tõlgitud Tv7 kirjastuse poolt välja antud raamatut “Isa süles” ja “Sõnum Jumalalt” on saanud hea vastuvõtu.

TV7 kollektiivis on ligi 70 inimest, kes töötavad Soome, Eesti, Iisraeli ja Rootsi toimetustes. Telekanali rahastamine põhineb vabatahtlikel annetustel ja eetriaja müügil.

Eestis on kanal nähtav nii Elioni, Starmani kui ka STV digivõrkudes. Küsi kanali kohta oma teenusepakkujalt! Samuti on võimalik kanalit jälgida reaalajas neti-tv kaudu või vaadata saateid arhiivist koduleheküljel.